Umów się telefonicznie! 530-131-353

Wiek XX i XXI przyniósł wielki rozwój w każdej dziedzinie życia. Mogłoby się wydawać, że człowiek wszystko może i wszystko potrafi. Niestety w tym wielkim postępie jest coraz mniej miejsca dla nas samych.
Jesteśmy zagonieni, nie mamy kontaktu z naturą, źle sypiamy, źle się odżywiamy, no i dalej pędzimy. Gdy w pewnym momencie zabraknie nam sił – połykamy tabletkę, traktując ją jako panaceum na wszystko. A przecież ona nie ma siły oczyszczania, wzmacniania, regenerowania. Dzięki tabletce pozbędziemy się jedynie objawów złego samopoczucia, choroby, bólu, a problem i tak pozostanie.
Warto więc wrócić do natury. To właśnie rośliny i drzewa potrafią leczyć i likwidować przyczyny naszych chorób. Ich spektrum działania jest niesamowicie szerokie i efektywne. Zioła łączą w sobie świat materialny i duchowy, potrafią więc od początku zestroić to, co zostało rozstrojone w energiach naszego ciała i ducha. Rośliny lecznicze mają w swoim składzie różnorodne związki czynne, które muszą być odpowiednio dopasowane do aktualnego stanu zdrowia każdego pacjenta. Pamiętajmy zatem, że ta sama mieszanka ziołowa jednemu może pomóc, a drugiemu zaszkodzić.
Należy wiedzieć, że dobraniem odpowiednich ziół powinien zająć się wykwalifikowany terapeuta, który ustali również ich gramaturę, sposób parzenia i czas ich stosowania.